Nit de l’Esport 2019 – Ulldecona

El dissabte 29 de febrer es va celebrar a Ulldecona la nit de l’esport 2019. La nostra entitat va rebre un reconeixement per l’activitat realitzada al llarg de l’any i també vam fer menció a un esportista que hagués tingut una temporada més destacada o que el club volgués premiar. En aquesta ocasió l’afortunat va ser Agus Juan-Camps, tant per la trajectòria com per la temporada.

Hem penjat a l’apartat de la pàgina web dedicat a la nostra entitat, el text que va acompanyar l’entrga dels guardons i unes fotos il·lustratives de l’any.

Entitat

Esportista

Us volem donar les gràcies des d’aquí per totes les activitats realitzades, els reconeixements són per a tots i totes i us animem a seguir-ne realitzant, si són de grup molt millor, però també d’individuals i portar el nostre nom arreu del mon. També felicitem a Agus per tots aquests anys d’activitat i molts d’ànims per seguir corrent, gaudint i compartint muntanya i companyia en tots natros.